logo
   

Mapy  

   

Remiza  

   
   
   
   

2016-05-01 Bieg Floriański

W niedzielę 1 maja nasi druhowie wzięli udział w kolejnej XIX edycji Biegu Floriańskiego zorganizowanego tym razem na terenie jednostki OSP Tymowa. Obchody zbiegły się z Świętem Pracy.  W biegu brała udział bardzo spora liczba osób: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, drużyny sztafetowe wystawione przez poszczególne jednostki OSP, skończywszy na osobach występujących w kategorii open.

Strażacy z OSP Tworkowa mieli również czynny udział w zabezpieczaniu biegu obstawiając wybrany fragment trasy. Na szczęście obyło się bez żadnych wypadków wśród biegaczy. Wszyscy uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że tegoroczna trasa była bardzo trudna i wymagająca.

 

Sztafety z jednostek OSP uplasowały się na następujących miejscach:

1. OSP Tymowa

2. OSP Złota

3. OSP Jurków

4. OSP Czchów

5. OSP Tworkowa

6. OSP Biskupice Melsztyńskie

Swoją obecnością uświetnili uroczystości m.in. burmistrz Czchowa Marek Chudoba,  Marian Zalewski Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP, Piotr Musiał Komendant Gminny ZOSP, st. bryg. Piotr Strojny z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zajętych miejsc!

 

Zobacz galerię...

   
© K. Domagała