logo
   

Mapy  

   

Remiza  

   
   
   
   

2016-06-06 Pokazy w ZSP w Tworkowej

W poniedziałek 6 maja nasi strażacy i członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zorganizowali pokazy ratowniczo gaśnicze na terenie Zespołu Szkół Podstawowych w Tworkowej.

Rozpoczęto od wjazdu alarmowego na plac i zgaszenia ognia na boisku sportowym. Następnie zainscenizowano wypadek samochodu osobowego gdzie pomocy udzielali nasi strażacy przy pomocy m.in. zestawu PSP R1. Każdy chętny mógł spróbować strącić pachołki za pomocą prądownicy jak i oglądnąć dostępny sprzęt. Na pokazie obecny był również patrol policji który zaprezentował swój radiowóz i sprzęt jakim dysponują na codzień.

 

 

Spotkanie zakończył pokaz płonącego oleju spożywczego, prawidłowe sposoby jego gaszenia i skutki wlania szklanki wody.

 

Zobacz galerię...

 

Zobacz filmik z pokazów...

   
© K. Domagała