logo
   

Mapy  

   

Remiza  

   
   
   
   

2017-05-14 Odpust parafialny

 

W dniu 14 maja 2017 nasza jednostka OSP Tworkowa uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej odpustowej. Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej  w Tworkowej w tym dniu obchodziła swój odpust parafialny. Uroczysta suma o godz. 11:00 zgromadziła rzesze wiernych i księży z okolicznych parafii, ponadto jeden z naszych druhów celebrował Liturgię Słowa. Msza Św. zakończyła się uroczystą procesją  wokół kościoła, gdzie młodszej części naszej jednostki przypadło niesienie feletronu z figurką św. Antoniego, natomiast starsi druhowie ponieśli baldachim nad Najświętszym Sakramentem. Nadmienić warto także udział dzieci pierwszokomunijnych i liczną obecność najmłodszych parafian przy sypaniu kwiatków.

 

Zobacz galerię...

   
© K. Domagała